Ogłoszenia na XXVII niedzielę zwykłą – 8 października 2017

1/ DZIŚ:
w całej Polsce obchodzimy kolejny Dzień Papieski pt. „Idźmy naprzód z nadzieją” i 39 rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. Z tej racji, podobnie jak w całej Polsce, przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na pomoc dla zdolnej, ale biednej młodzieży.
Po każdej Mszy św. będzie można (dla chętnych) otrzymać błogosławieństwo relikwiami Św. Jana Pawła II.

Na Mszę św. g. 13.00 zapraszamy dzieci Pierwszokomunijne i ich Rodziców. Obecność obowiązkowa.

Po Mszy św. o g. 13.00 spotkanie Braci z KSP Totus Tuus.

Dzisiaj też o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Przypominamy, że ta piękna modlitwa maryjna w naszej świątyni odprawiana jest w niedziele o godz. 17.00; w tygodniu codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00, a w soboty także po Mszy Św. o godz. 08.00. We wtorek i czwartek na g. 17.00 w sposób szczególny zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej.

NATOMIAST PO Mszy św. o g. 18.00 SPOTKANIE Młodzieży z klas III-ich gimnazjalnych przygotowującej się do Bierzmowania. Obecność wszystkich obowiązkowa.

Zapraszamy też na spotkanie Biblia na Chomiczówce – adresowane do wszystkich, którzy chcą lepiej poznać i rozumieć teksty Pisma Świętego, oraz czytać i modlić się nimi na co dzień. Spotkanie dzisiaj o g. 19.00.

2/ W PIĄTEK
swoje imieniny obchodzi S. Honorata. Podczas Mszy św. o g. 6.3o złożymy Jej życzenia, ale w ciągu całego dnia pamiętajmy o Solenizantce w naszej modlitwie.

Natomiast z racji 13 dnia miesiąca po Mszy św. o g. 18.00 zapraszamy na różaniec i procesje fatimską. Rozważania przygotują Koła Żywego Różańca,. Przypominamy, że jest to ostatnia procesja w tym roku i zakończenie 100 rocznicy Objawień Fatimskich.

3/ W SOBOTĘ
obchodzimy w całej Polsce Święto Edukacji Narodowej, czyli tzw. Dzień Nauczyciela. Za naszych nauczycieli będziemy się modlić zwłaszcza podczas Mszy św. o g. 18.00 oraz modlitwy różańcowej po Mszy św.

5/ INFORMUJEMY, ŻE
na stolikach są do wzięcia karteczki z możliwością wpisania imion i nazwisk zmarłych do modlitwy wypominkowej i Mszy gregoriańskiej. Karteczki oddawać można osobiście Księżom lub Siostrze w zakrystii lub kancelarii. Nie zostawiamy ich na stolikach i parapetach. Nazwiska i imiona na Msze św. (listopadową) tzw. gregoriańską, wypominki roczne i jednorazowe wypisujemy na osobnych karteczkach.

W kiosku parafialnym są nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu gazetka parafialna